Testy dla szczeniąt
Przedszkole dla szczeniąt
Posłuszeństwo
Flayball
Agility
Ratownictwo
Domowy hotelik u Kasi Darowskiej
Można pod moim okiem
Kontakt
Moje psy w szkoleniu
Kolejnie zaplanowane mioty.

 

 

Z powodu zawieszenia działalności hodowli, w najblizszym czasie nie planuję żadych miotów.

Agility

to sport w którym wymaga od psa zdyscyplinowania, skoczności, sprytu, również świetnej kondycji zarówno psa i jego właściciela, ale ponad wszystko: świetnego kontaktu pomiędzy psem i przewodnikiem.

Agility to tor składający się z różnorodnych przeszkód takich jak:

płotki:

kabalety:

wiadukt:

kładka:

opona:huśtawka:

palisada:slalom:

tunnel:rekaw:

 

przykładowy tor:

mają one ustaloną zawsze inną kolejność, według której pies musi je pokonać. Przewodnikowi, który biegnie obok psa nie wolno dotykać przeszkód ani psa. Wolno się komunikować z psem za pomocą gestów i komend słownych
przeczytaj koniecznie regulaminy Agility
 

Na zajęciach prowadzonych przeze mnie wykluczam udział psów z ewidentną nadwagą jak również w przypadku wątpliwości zalecam prześwietlenie stawów w celu wykluczenia stanów zwyrodnieniowych.
Ważne dla mnie jest to żeby pies aktywnie spędzając swój wolny czas wraz ze swoim właścicielem przy okazji nie robił sobie krzywdy.

Każdy pies który do mnie trafia ma swoją szanse.
Nie ważne dla mnie jest czy skończył kurs PT czy nie, jedne zajęcia poświęcam na to żeby dobrze się przyjrzeć nowemu psu i jego właścicielowi i zazwyczaj wiem już ile pracy będą musieli włożyć żeby osiągnąć poziom pozwalający im na start w zawodach czasami to pół roku, czasem 2 lata ale wszystko zależy tylko od nich i od ich chęci.
Podejmuję każde wyzwanie. Nie idę na łatwiznę zawsze walcze o powodzenie szkolenia.

Copyright Kasia Darowska - Bank'y 2011 Olejki eteryczne dla zwierząt - Domowy hotelik u Kasi Darowskiej - Można pod moim okiem - Biblioteczka - Galerie zdjęć - Autor