Kontakt
Mój syn
Inne zwierzęta:)
Inne hobby
Kolejnie zaplanowane mioty.

 

 

Z powodu zawieszenia działalności hodowli, w najblizszym czasie nie planuję żadych miotów.

Inne hobby

Mimo że moje psy zabierają mi prawie cały mój wolny czas, posiadam jeszcze inne pasje w życiu.

Całą moją młodość jeździłam starymi motocyklami były to min: Panonia, Iż 49', M-72, Junak, a ostatnim moim motocyklem była Yamaha Virago 535 i jest na nowo:).  Lubię często zajrzeć do warsztatu, gdzie pracuje mój mąż. Kiedy jeździłam motocyklami często musiałam być również mechanikiem. Zamiłowanie do smaru i brudnych rąk zostało mi do dzisiaj.

Nadal  mam olbrzymi sentyment do starych motocykli, często czytam o nich i rozmawiam z przyjaciółmi. Z tej mojej motocyklowej pasji wziął się zwyczaj nadawania imion moim szczeniętom. Ich imiona zaczerpnięte są od nazw starych motocykli...Teraz już wiecie skąd biorę takie piękne i oryginalne imiona dla moich dzieciaczków.

Niestety wspaniałe czasy mojego motocyklizmu skończyły się, a mi zostały wspaniałe wspomnienia i przewiane stawy. Jeżdżę jednak nadal ale zdecydowanie już bez takiej ułańskiej fantazji jak lata temu:).

W tej chwili olbrzymią moją pasją są samochody marki Citroen. Sama jeżdżę - może nie sztandarowym modelem Citroena, ale jednym z najwspanialszych. Jest to Citroen CX Turbo 2 Break. Samochód ten bezpiecznie wozi mnie już kilka lat i mimo że nie jest pierwszej młodości, nie zamieniłabym go w tej chwili na żaden inny! Ponieważ tylko z zewnątrz wygląda na stary i zaniedbany. ABS, klimatyzacja i pełna elektryka itp. w aucie wyprodukowanym w 1988 roku to prawdziwa rzadkość, wspomnę jeszcze o komfortowym, hydraulicznym zawieszeniu i systemie wspomagania kierownicy nazywany "diravi".  Od kilku lat należę do Ogólnopolskiego Internetowego Klub Citroena. Znalazłam w nim wielu wspaniałych przyjaciół. Spotykamy się czasem na ogólnopolskich zlotach , a także na regularnych regionalnych spotach.

Nie jestem klasyczną kurą domową, ale lubię gotować i eksperymentować w kuchni, dużo czasu spędzam aktywnie, uprawiając amatorsko kulturystykę,  biegając, spacerując a także uprawiając turystykę ekstremalną - groty, amatorska wspinaczka, wędrówki. Niestety od niedawna ze względu na problemy ze stawami moja aktywność sportowa zmalała nieomalże do minimum.
Niestety bardzo rzadko znajduję czas na czytanie książek ulubionej autorki Agathy Christie i na czytanie fantastyki, a także wszelkich pozycji o moich ukochanych zwierzętach...

Copyright Kasia Darowska - Bank'y 2011 Inne zwierzęta:) - Naner pet - Autor - Biblioteczka - Domowy hotelik u Kasi Darowskiej - Galerie zdjęć